SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Icon
gl: Icona

en: Widget
gl: Control

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Customize
gl: Personalizar

en: You do not have any administrative items.
gl: Non tes ningún elemento de administración.
