SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: No data
hr: Nema podataka

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Icon
hr: Ikona

en: Widget
hr: Cinculator

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: You do not have any administrative items.
hr: Nemate administracijskih stavki.
