SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Icon
jv: Ikon

en: Widget
jv: Piranti

en: Background color
jv: Warna Background

en: You do not have any administrative items.
jv: Sampéyan ora nduwéni sembarang item administrasi.
