SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत
