SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre
