SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
