SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: No data
ro: Nu sunt date

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: You do not have any administrative items.
ro: Nu aveţi nici o permisiune administrativă.
