SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: You do not have any administrative items.
th: คุณไม่มีสิทธิ์แก้ไขเรื่องนี้
