SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: No data
tr: Veri yok

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Icon
tr: Simge

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Customize
tr: Özelleştir

en: You do not have any administrative items.
tr: Yönetebileceğiniz herhangi bir öğe bulunmuyor.
