SocialShare (7.x-1.0-unstable5) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Icon
et: Ikoon

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Widget
et: Vidin

en: Background color
et: Taustavärv

en: You do not have any administrative items.
et: Sul puuduvad administreeritavad elemendid.
