SocialShare (7.x-1.0-unstable5) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan
