SocialShare (7.x-1.0-unstable5) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Icon
it: Icona

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Customize
it: Personalizza

en: You do not have any administrative items.
it: Non si dispone dei privilegi amministrativi.
