SocialShare (7.x-1.0-unstable5) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: No data
ja: データがありません

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Icon
ja: アイコン

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Background color
ja: 背景色

en: Customize
ja: カスタマイズ

en: You do not have any administrative items.
ja: 管理上の項目がありません。
