SocialShare (7.x-1.0-unstable5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Background color
ka: ფონის ფერი
