SocialShare (7.x-1.0-unstable5) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: No data
kn: ಯಾವುದೆ ದತ್ತಾಂಶ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Customize
kn: ಗ್ರಾಹಕೀಕರಿಸು
