SocialShare (7.x-1.0-unstable5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
