SocialShare (7.x-1.0-unstable6) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: No data
af: Geen data

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor
