SocialShare (7.x-1.0-unstable6) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Weight
es: Peso

en: No data
es: Sin datos

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Icon
es: Icono

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Widget
es: Control

en: Background color
es: Color de fondo

en: Customize
es: Personalizar

en: You do not have any administrative items.
es: No tiene ningún elemento administrativo.
