SocialShare (7.x-1.0-unstable6) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Weight
fr: Poids

en: No data
fr: Pas de données

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Icon
fr: Icône

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Customize
fr: Personnaliser

en: You do not have any administrative items.
fr: Vous n'avez accès à aucune page d'administration.
