SocialShare (7.x-1.0-unstable6) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Widget
ps: کاروونی

en: Background color
ps: شاليد رنګ
