SocialShare (7.x-1.0-unstable6) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Weight
pt: Peso

en: No data
pt: Sem dados

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Icon
pt: Ícone

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Customize
pt: Personalizar

en: You do not have any administrative items.
pt: Você não tem nenhum item administrativo.

en: Allowed extensions: gif png jpg jpeg
pt: Extensões permitidas: gif png jpg jpeg
