SocialShare (7.x-1.0-unstable6) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Widget
sl: Gradnik
