SocialShare (7.x-1.0-unstable6) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: No data
vi: Không dữ liệu

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Background color
vi: Màu nền

en: Customize
vi: Tùy chỉnh

en: You do not have any administrative items.
vi: Bạn không có liên kết điều hành nào.
