SocialShare (7.x-1.0-unstable1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Icon
az: İconka

en: Widget
az: Vidcet

en: Customize
az: Özəl

en: You do not have any administrative items.
az: Sizin heç bir inzibati elementiniz yoxdur.
