SocialShare (7.x-1.0-unstable5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Icon
fa: شمایل

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Widget
fa: ساختار

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: You do not have any administrative items.
fa: شما هیچ دسترسی مدیریتی ندارید.
