SocialShare (7.x-1.0-unstable3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Icon
he: סמל

en: Widget
he: וידג'ט

en: Background color
he: צבע רקע

en: Customize
he: התאם אישית

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.
