SocialShare (7.x-1.0-unstable6) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Customize
lt: Tinkinti

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų
