SocialShare (7.x-1.0-unstable2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: No data
nl: Geen gegevens

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Icon
nl: Pictogram

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Customize
nl: Aanpassen

en: You do not have any administrative items.
nl: U heeft geen beheeritems.
