SocialShare (7.x-1.0-unstable5) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: You do not have any administrative items.
oc: Avètz pas accès a cap de pagina d'administracion.
