Social Share Privacy (7.x-1.10) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Path
ar: المسار

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
