Social Share Privacy (7.x-1.10) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Path
ast: Camín
