Social Share Privacy (7.x-1.10) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Path
be: Сцежка

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
