Social Share Privacy (7.x-1.10) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Path
gl: Ruta

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
