Social Share Privacy (7.x-1.10) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի
