Social Share Privacy (7.x-1.10) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Content types
id: Jenis konten

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Perbarui

en: Path
id: Jalur

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
