Social Share Privacy (7.x-1.10) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Path
sl: Pot

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
