Social Share Privacy (7.x-1.10) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Path
ta: பா​தை
