Social Share Privacy (7.x-1.10) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن
