Social Share Privacy (7.x-1.11) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Path
af: Pad
