Social Share Privacy (7.x-1.11) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Path
bs: Putanja
