Social Share Privacy (7.x-1.11) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Path
cs: Cesta

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
