Social Share Privacy (7.x-1.11) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Path
is: Slóð
