Social Share Privacy (7.x-1.11) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Path
mr: रस्ता
