Social Share Privacy (7.x-1.11) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Path
os: Фæндаг
