Social Share Privacy (7.x-1.11) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Like
pl: Lubię to

en: Update existing nodes
pl: Aktualizacja istniejących węzłów
