Social Share Privacy (7.x-1.11) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Update
pt: Atualizar

en: Path
pt: Caminho

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Like
pt: Curtir
