Social Share Privacy (7.x-1.11) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ
