Social Share Privacy (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Other
az: Digər

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.
