Social Share Privacy (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Other
bg: Други
