Social Share Privacy (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Other
et: Muu

en: No content available.
et: Sisu puudub.
